fbpx

Автодилерам

Збільшуйте продажі у зимовий період, запропонувавши своїм клієнтам оглядати авто не на холодному вуличному майданчику, а у затишному тентовому павільйоні! Вам більше не заважатиме короткий світловий день, дощ чи сніг - у наших тентах завжди гарна погода!
Докладніше

Промо-намети

Мобільні рішення для пересувних торгових точок, промоакцій і ярмарків. Розсувні тенти збираються за кілька хвилин і вміщаються в багажнику автомобіля. Невеликий тент з великою цінністю для вашого бізнесу!
Докладніше

Сезонна торгівля та рітейл

Створюйте додаткові торгові павільйони, облаштовуйте ярмарки вихідного дня, зонуйте територію - тентові конструкції дозволять вам організовувати тимчасові точки продажу швидко, без значних вкладень і довгих узгоджень. Для великого і малого бізнесу, незалежно від регіону і типу товарів.
Докладніше

Тимчасові склади

Тимчасові ангари - ваш склад в потрібному місці за лічені дні, легкий в транспортуванні і монтажі. Встановлюються на будь-яких майданчиках, гарантують надійне зберігання продукції. Металеві або тентові, мобільні та модульні, такі склади економні та багатофункціональні.
Докладніше

Сільське господарство

Тимчасові споруди - вигідне, гнучке і мобільне рішення для зберігання с/г продукції і техніки, створення загонів для худоби або господарських будівель. Використовуйте тентові чи металеві ангари в сезон або протягом всього року, переміщуйте по регіонах, встановлюйте прямо в полі - ваші можливості безмежні!
Докладніше

Тимчасові кінотеатри

Обладнайте комфортний зал для глядачів в будь-якому місці! Додайте wow-ефект, зробивши цей зал з прозорим дахом. Створіть мобільний кінотеатр і переїжджайте хоч кожен день. З тентовими конструкціями ви можете додати нові форми в звичний процес перегляду кіно. Думайте ширше - отримуйте більше!
Докладніше

Виробничі приміщення

Нарощуйте обсяги виробництва, встановлюйте додаткові лінії, формуйте тимчасові цехи - в тентових конструкціях і ангарах ви швидко організуєте повномасштабне виробництво і зможете запуститися в будь-який локації: поруч з уже існуючим заводом, з сировинною базою або в регіоні, де проживає більшість співробітників. Будьте гнучкими!
Докладніше

Весілля та свята

Шатер на весілля - це повна свобода дій і можливість втілити будь-який найсміливіший задум. Чи не прив'язується до готових рішень і знайомим ресторанам, не обмежуйте себе розмірами залу і межами міста. Зробіть ваше свято особливим!
Докладніше

Спортивні споруди

Тимчасові конструкції допоможуть вам обладнати повноцінне поле для ігор або тренувань з футболу, хокею, тенісу та баскетболу. Ви можете накрити тимчасовим тентом басейн, кінний манеж або облаштувати всередині тренажерний зал. Просторі і світлі, мобільні швидкобудовані конструкції зроблять заняття спортом комфортними
Докладніше

Автомийки та СТО

Ваш бізнес пов'язаний з обслуговуванням автомобілів? - Тентові конструкції дозволять вам відкривати нові детейлінгові центри, експрес-мийки та станції техобслуговування за лічені дні в будь-якому місці! Мобільність і економічність: наші переваги стають вашими вигодами!
Докладніше

Виставки та форуми

Ви - учасник або організатор виставки? - Тентові конструкції тентів будуть корисні вам в будь-якому з цих варіантів! Від компактного стенду 3х3 до величезного павільйону на кілька тисяч метрів. Просторі, мобільні, швидкобудовані тенти стануть зручним інструментом для проведення виставок будь-яких масштабів.
Докладніше

Кафе і ресторани

Сезонне рішення для вашого ресторану! Обладнайте затишну терасу або літній павільйон у дворі, подаруйте своїм гостям комфорт без відриву від природи) У вашому розпорядженні тенти різних форм і розмірів, для закладів будь-якого формату.
Докладніше
Skype Viber Telegram Зателефонувати