fbpx

Весільні шатри та святкові намети

Втомилися шукати ідеальне місце для проведення весілля? – Створіть його самі: в парку, на пляжі, в місці знайомства вашої пари … Та хоч у дворі власного будинку, як це давно і успішно робиться в Європі і США! А для банкету встановіть просторий намет.

Шатер на весілля – це повна свобода дій і можливість втілити будь-який найсміливіший задум організаторів свята.

  • Свобода локації – встановити намет можна на будь-якій відкритій місцевості. Навіть посеред поля ви не відчуєте незручностей, тому що до наметів можна орендувати все необхідне: генератор електрики, настил на підлогу, освітлення, кондиціонери, обігрівачі …
  • Свобода дизайну – ви самі вирішуєте, як буде виглядати шатер: прикрашаючи його квітами і драпіруючи тканиною, додаючи різні елементи декору і підбираючи банкетні меблі в потрібному стилі.
  • Свобода спілкування – запрошуйте скільки завгодно гостей! Шатер на весілля не тільки місткий, але і легко об’єднується в модульну конструкцію з іншими тентами. Хочете бачити на своєму святі кілька сотень людей? – Вам в шатер!
  • Свобода зонування – у вашому розпорядженні намети різного типу і розмірів, за допомогою яких легко облаштувати і бенкетну зону, і танцювальну, приміщення для відпочинку гостей і для персоналу. Ви можете побудувати ціле весільне містечко!
  • Свобода від тривог – адже ви тепер не залежите від погоди. Шатер захистить ваше свято від раптових травневих злив, наполегливого серпневого сонця і пронизливих листопадових вітрів.

У Альта Експо ви знайдете широкий вибір весільних наметів: великі і маленькі, білі і прозорі, намети-пагоди та намети-півсфери, намети на сотні гостей та намети для вузького кола. Вам залишається тільки вибрати!

Skype Viber Telegram Зателефонувати