fbpx

Продаж тентів

Бажаєте придбати тимчасову конструкцію від кращих світових виробників? Підібрати варіант, що закриває ваші потреби на 100%? Отримати гарантію кращої ціни і безпроблемного оформлення документів? Ми допоможемо вам купити тенти на найкращих умовах!
Докладніше

Тимчасове ввезення

Плануєте захід і не знайшли потрібного рішення на території України? - До ваших послуг весь світовий ринок тентів! Оберіть конструкцію, яка вам підходить, у іноземних виробників. І ми ввеземо її для вас, без митних зборів, легально і вигідно.
Докладніше

Обігрів

Створіть своїм гостям комфортну атмосферу навіть у холодну пору року. Наші інфрачервоні і газові обігрівачі забезпечать локальне нагрівання, а потужні теплові гармати нагріють навіть найбільші тенти. Запропонуємо рішення для подій будь-якого формату!
Докладніше

Підлога

Якісна підлога - питання не тільки естетики, а й зручності. При поганій погоді, нерівному або пухкому грунті краще подбати про комфорт ваших гостей і обладнати підлогу в тенті. Ми пропонуємо три типи підлогових покриттів, вам залишається лише вибрати!
Докладніше

LED-меблі

Світлодіодні меблі зроблять ваш івент не просто яскравим - незабутнім! Столи, куби, кулі, барні стійки світяться різними кольорами, створюючи особливий дизайн в приміщенні і особливий настрій у ваших гостей.
Докладніше

Брендування

Тентові конструкції - потужний рекламний носій, що привертає увагу на багатолюдних подіях. Будь-який з тентів можна забрендувати за допомогою наклейок з оракалу і прикрасити фірмовою символікою всередині.
Докладніше
Skype Viber Telegram Зателефонувати