fbpx

Обігрів

Створіть своїм гостям комфортну атмосферу навіть у холодну пору року. Наші інфрачервоні та газові обігрівачі забезпечать локальне нагрівання, а потужні теплові гармати нагріють навіть найбільші тенти. Запропонуємо рішення для подій будь-якого формату!

Для теплого прийому і гарного настрою ваших гостей, ми маємо:

  • Інфрачервоні обігрівачі UFO. Застосовуються для обігріву відкритих і частково закритих приміщень середнього розміру. Зігріють людей за 5 хвилин! Можуть використовуватися в житлових і нежитлових приміщеннях, кафе, тентах, шатрах, ресторанах і виставкових залах. Вимагають наявності потужних електромереж.
  • Газові обігрівачі типу «грибок» – ефективні і естетичні. Використовуються для зонального обігріву в наметах і на відкритих терасах. Працюють автономно, на газу, що робить їх незамінними для івентів на природі. Вбудованого газового балона вистачає на 6-8 годин роботи при середній потужності.
  • Теплові дизельні гармати – рішення для великих площ. Коли вам потрібно забезпечити рівномірне тепло всередині виставкового павільйону або весільного шатра – теплова гармата стане незамінним рішенням. Економічна і невибаглива в роботі, вона не займе багато місця і створить теплу атмосферу навіть у холодні зимові дні.

Плануйте свої івенти без огляду на погоду. Тепло і затишок ми вам забезпечимо завжди!

Skype Viber Telegram Зателефонувати