fbpx

Підлога

Якісна підлога – питання не тільки естетики, а й зручності. При поганій погоді, нерівному або пухкому грунті краще подбати про комфорт ваших гостей і обладнати підлогу в тенті. Ми пропонуємо три типи підлогових покриттів, вам залишається лише вибрати!

  • Фанерна підлога

Фанерна підлога на брусовій основі – економічне і ефективне рішення, яке застосовується тільки при максимально рівній поверхні настилу. Не підходить для майданчиків з вираженим рельєфом або значними нерівностями. Основою підлоги служать дерев’яні балки, на які укладаються фанерні щити. Надалі такі підлоги декоруються лінолеумом або ковроліном.

  • Ковролін

Популярний вибір для різних заходів, коли важливо справити хороше враження з першого кроку і коли форма шатра або якість грунту під ним вимагають індивідуального підходу до покриття підлог. Ми пропонуємо ковролін різних забарвлень – для точного попадання в стилістику вашого свята.

  • Layher

Професійне рішення, що забезпечує ідеально рівне і надійне покриття на будь-якому майданчику – горбистому або розташованому під ухилом. Регульовані по висоті елементи дозволяють вирівняти поверхню, і потім вже на них ідеально рівно встановлюються фанерні щити-касети, оснащені спеціальними рейками і монтажними елементами.

Правильно підібрана і якісно покладена підлога – це ваш спокій під час запальних танців, ваша свобода у виборі івент-меблів і красиве взуття ваших гостей.

Skype Viber Telegram Зателефонувати