fbpx

Тимчасове ввезення

Плануєте захід і не знайшли потрібного рішення на території України? – До ваших послуг весь світовий ринок тентів! Оберіть конструкцію, яка вам підходить, у іноземних виробників. І ми ввеземо її для вас, без митних зборів, легально і вигідно.

Тимчасове ввезення по Carnet ATA дозволяє доставляти в Україну тентів для тимчасового (до 1 року) використання. При цьому замість митної декларації оформляється міжнародний митний документ – книжка (карнет) АТА.

В  чому вигоди такого тимчасового ввезення?

  • Ви звільняєтеся від обов’язку сплати митних платежів – карнет АТА приймається як міжнародна гарантія забезпечення оплати митних зборів та податків
  • Ви не оформляєте митні декларації та інші митні документи при перетині кордону – карнет АТА є єдиним документом для митної процедури ввезення товарів
  • Таке ввезення не потребує додаткових фінансових гарантій і не обмежує вартість ввезених вантажів

Таким чином, якщо ви хочете ввезти тенти з-за кордону, оформлення карнета АТА стане вигідним рішенням.

Щоб бути впевненим у правильності заповнення всіх документів і в тому, що при перетині кордонів не виникне ніяких складнощів, довірте оформлення тимчасового ввезення нам.

Ми підберемо вам кращий тент, узгодимо всі формальності з відправником і простежимо за правильністю оформлення документів на доставку.

Skype Viber Telegram Зателефонувати