fbpx
Alta Expo на Event Industry Forum 2021

Три роки назад, у 2018, ми вперше побували на EIF як відвідувачі. Два роки назад відбувався наш виступ на EIF2019. Ми запросили представника німецьких партнерів, пана Йоахіма Бранда з Losberger De Boer, разом з яким показували учасникам форуму найкрутіші європейські івенти.

Рік тому, у 2020, на EIF ми запросили спікера з Голандії: Йилдиз Кидиралієва з Creative Products презентувала нові рішення серед купольних шатрів. Ми провели церемонію нагородження кращих партнерів, розіграли iPhone, фотографували, пригощали та розважали…

І от – 2021 рік знову подарував можливість зустрітися з колегами та переконатися, що івент-індустрія сильніша за всіх! Цей форум був потрібний нам всім, як ніколи. І величезна подяка Денису Ринському та його команді, які змогли організувати і провести цю подію.

На відміну від минулих років, форум у 2021 не передбачав окремих виступів – це був майданчик для спілкування та обміну досвідом, тож і формат був виключно дискусійний. Наша компанія була представлена у панельній дискусії прокатного ринку, де Денис Пріймягі, партнер Альта Експо, розповів про ключові івенти та рішення, які допомогли нашій компанії утриматися на ринку в буремному 2020 році.

Для Альта Експо цей сезон, звичайно, був не з простих – як і для всієї івент-індустрії.  Багато заходів були скасовані, зокрема усі фестивалі.  Але були і такі події як виставка АГРО 2020 – їх перенесли на декілька місяців, проте все ж провели.

Були й такі івенти, які саме завдяки карантинним обмеженням проводилися в шатрах, тоді як раніше для них обрали б звичайну залу. Наприклад, соціально важливий та естетично довершений проект для Global Teacher Prize. Вручення нагород кращим вчителям країни вирішили проводити на свіжому повітрі, під аркою Дружби народів. А оскільки це був вже прохолодний жовтень – без тенту не обійтися. Тож ми стали частиною дійства та поставили розкішний прозорий Uniflex у серці столиці.

Рішення, яке компанія обрала для розширення своєї присутності на ринку – більший акцент на довгостроковій оренді. Ми розробили декілька пропозицій для різних галузей бізнесу, кому може бути цікаво орендувати тентові павільйони на сезон або довше.

Event Industry Forum показав, що кожна компанія івент-сфери знайшла свій спосіб подолання кризи. І той факт, що навіть після непростого карантинного року більшість гравців зберегли свої позиції на ринку, дає надію на швидке відновлення галузі.

Skype Viber Telegram Зателефонувати