fbpx
Іде зима? – А ми готові!

Взимку люди поділяються на два типи:

  • тих, хто спостерігає за падаючими сніжинками через вікно, влаштувавшись в кріслі з теплим пледом і чашкою чаю,
  • і тих, хто катається на лижах і ковзанах, насолоджується морозним повітрям і скрипом снігу під ногами, здобуваючи здоровий рум’янець на щоках і красиві картинки в Instagram.

З тентами і шатрами Альта Експо ви зможете залучити і тих, і інших, пропонуючи своїм клієнтам більше!

Затишний ресторанчик в горах. Просторе накриття над вуличним катком. Святкові намети для різдвяного ярмарку. – Створюйте комфорт і тепло де завгодно!

Чотири фактори для вашого комфорту взимку:

  • Герметичність. ПВХ-тканина не випускає тепло назовні і не впускає холод і вітер ззовні. Бічні стінки перетворюють намет в надійно захищений простір
  • Стійкість до негоди. Якісні тенти не пропускають воду і витримують вагу снігу навіть при сильному снігопаді
  • Внутрішній обігрів. У вашому розпорядженні – дизельні теплові гармати, інфрачервоні UFO-обігрівачі, газові обігрівачі-грибки
  • Підлогове покриття. Будь-шатер може бути укомплектований покриттям підлоги: фанерним, дерев’яним або килимовим. Чиста, суха і тепла підлога робить затишнішим будь-яке приміщення

 

Варіанти зимового використання тентів:

Різдвяні ярмарки

Нарядні намети нагадують білі замети і прекрасно доповнюють собою зимовий пейзаж. Вони легко монтуються, можуть мати будь-який розмір і форму. Усередині тенту так само ясно, тепло і затишно, як всередині дерев’яного будиночка. При цьому ціна на намети набагато вигідніша!

Зима в горах

Лижі, сноуборд, бобслей, санний спорт і інші зимові розваги – це не тільки засніжені схили, але і роздягальні, кафе apres-ski з гарячим чаєм, точки зберігання інвентарю та інші приміщення, які повинні бути теплими і затишними. Якщо ви освоюєте нові висоти і потребуєте тимчасовий табір  – тентові конструкції підійдуть якомога краще.

Каток в місті

Обладнайте в тенті пункт прокату ковзанів і роздягальню. Або взагалі весь каток накрийте зверху великим шатром, щоб зробити катання можливим при будь-якій погоді!

Презентація бренду

Так, взимку вона так само актуальна! Тільки тепер холод грає на вашу користь: обладнайте затишну і теплу промо-палатку – і люди будуть заходити до вас частіше)

 

І звичайно – корпоративи!

Якщо ви думаєте, що свято на природі – це виключно літній заняття, значить ви просто не пробували тенти взимку

Skype Viber Telegram Зателефонувати