fbpx
Книжковий фестиваль Book Space 2021

Побудували наметове містечко на Фестивальному причалі у Дніпрі. Тут наша команда встановила 13 конструкцій різних форматів, від пагод та гармошок до павільйонів Уніфлекс та Мультифлекс. Загальна площа тентів склала понад 2300 м2!

Протягом трьох днів, з 3 по 5 вересня, тут відбувався IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space. Під час фестивалю відбулося 150 подій за участі 250 українських та іноземних гостей. А загалом за ці три дні фестиваль та книжковий ярмарок, за підрахунками організаторів, відвідали близько 25 тисяч осіб.

Участь у книжковому ярмарку взяли 75 видавців зі всієї України, що пропонували читачам художню літературу, нон-фікшн, історичну літературу та книжки про війну на сході України, комікси, артбуки, нішеву та спеціалізовану літературу, дитячі та підліткові книжки.

Події фестивалю відбувалися у межах 9 спецпрограм та кількох спецпроєктів. Зокрема, події фокусної програми – “Нова близькість” – проходили в однойменному павільйоні. Крім фокусного павільйону, всередині тимчасових тентових конструкцій від Альта Експо розмістилися дорослий та дитячий павільйон, павільйон інновацій,  зона фудкорту та зона майстер-класів, зона відпочинку та адміністративна зона, а також окремий павільйон був відведений під виїзну студію «Суспільного».

Радіємо, що з кожним роком фестиваль набирає обертів!

Skype Viber Telegram Зателефонувати