fbpx
SoftServe Road Show: завершення туру

SoftServe Road Show – масштабний проєкт, в межах якого експерти компанії подорожують містами України, знайомляться з місцевими талантами, розповідають про компанію та відкривають можливості дистанційної роботи для ІТ-спеціалістів в регіонах. А тентові павільйони Альта Експо стали частиною цього проекту, створюючи бездоганні локації в  кожному місті!

SoftServe — глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Вона є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України.

Не дивно, що компанія з такою історією та такими масштабами роботи, вирішила провести цілий тур для пошуку нових спеціалістів. Організаторами цього фантастичного, емоційного та бездоганно продуманого дійства, що охопило всю Україну, стала компанія «Философия Праздника» – давні друзі та партнери Альта Експо, з якими ми вже не раз працювали на яскравих проєктах.

Подорожуючи з міста у місто – Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Житомир – ми встановлювали свої шатри у найбільш мальовничих локаціях, які на день перетворювались на виїзний офіс SoftServe. Всередині наших мультифлексів була облаштована зона презентацій, а затишні шатри-гармошки використовувались як зона відпочинку та міні-фудкорт.

Подивіться, якими корисними, якими просторими, якими стильними, якими красивими можуть бути тенти від Альта Експо! Відчуйте ці емоції. І приходьте до нас за орендою найкращих шатрів і павільйонів!

Skype Viber Telegram Зателефонувати