fbpx
Шатер Аркум для імерсивного проекційного шоу в Запоріжжі

Перевага тимчасових тентових павільйонів – в білому кольорі їх стін і покрівлі, що дозволяє проектувати на них зображення, як на величезні екрани. Цією властивістю наметів активно користуються івентори для створення 3D-mapping-у. І ось тепер такі технології стали затребувані і для промислових підприємств.

Так, саме на застосуванні білих наметів ґрунтувалася концепція унікальної виставки «Art of steel», яка проходила з 16 по 18 липня в Запоріжжі на верхньому майданчику каскаду фонтанів «Веселка» з нагоди Дня металурга і гірника.

В рамках імерсивного проекційного шоу відвідувачі змогли побачити відео-інсталяцію процесів виробництва сталі – від видобутку сировини до побудованих зі сталі об’єктів.

«Ми вперше провели цю виставку, щоб показати, наскільки масштабним є металургійне виробництво та наскільки важлива професія металургів, – розповіла директор департаменту управління справами Групи Метінвест Марина Литвиненко. – Використовуючи підходи сучасного мистецтва, ми показали, як масштабно і красиво виглядає процес виробництва сталі, а також, які об’єкти потім будуються з нашої сталі».

Творцям виставки «Art of steel» вдалося поєднати, здавалося б, несумісні речі. З одного боку – мистецтво і творчість, з іншого – потужне металургійне виробництво. Об’ємне відео через проектори транслювалося на стіни, довжиною 62 метри і заввишки 4 метри, забезпечуючи повне занурення в найефектніші моменти виробництва.

Подивившись інсталяцію, навіть недосвідчена у металургії людина могла зрозуміти, як сучасне високотехнологічне виробництво створює з копалин найбільш затребуваний на сьогодні будівельний матеріал – метал. І як потім з цього металу зводять будівлі, мости та стадіони.

Skype Viber Telegram Зателефонувати