fbpx
FAQ
Чому на сайті немає цін?

Тому що вартість оренди включає в себе безліч змінних: тип тенту, площа, період оренди, складність монтажу на локації, необхідність і дальність транспортування, необхідність відрядження монтажної бригади і т.д. Всі ці фактори складно розписати для всіх можливих ситуацій, тому прорахунок робиться індивідуально під кожен проект.

Як підібрати тент для моїх потреб?

Орієнтуйтеся на задачу, як ви плануєте його використовувати, щоб визначити відповідний тип конструкції. А для обчислення площі прикиньте кількість гостей і тип розсадки – будуть вони сидіти за круглими або прямокутними столами, чи це буде фуршет, чи конференц-розсадка. Орієнтуйтеся приблизно так: 1 м2 на людину при фуршеті, 1,5 м2 на людину – при банкетній розсадці за прямокутними столами, 2 м2 при розсадці за круглими столами. А краще – зверніться до наших менеджерів, і вони вам все прорахують.

В яких містах ви працюєте?

Наш офіс і склад знаходяться в Києві, але ми виконуємо монтажі по всій території України. Система транспортування тентів налагоджена і успішно працює вже більше 10 років.

Чи входять бічні стінки і підлога у вартість оренди?

Так, стінки і вхідна група входять в ціну оренди. Підлога, обігрів, декор, освітлення – за додаткову плату.

Чи ставите ви тенти на озерах, басейнах, пагорбах та інших нерівних поверхнях?

Так, звичайно – ми любимо цікаві завдання) Нерівність поверхні вирівнюється сценічними конструкціями.

Чи зможу я відстібнути стінки при гарній погоді?

Так, ви зможете вирішити вже в день івенту, чи хочете щоб стінки були опущені або підняті. Якщо погода зміниться – наші співробітники швидко пристібнуть стінку, не тривожачи ваших гостей.

Хто монтує тенти?

Тільки наші монтажники, тому що ми несемо відповідальність за вашу безпеку. Наша команда високо кваліфікована і тільки з ними ми впевнені в якості монтажу.

Хто організовує доставку тентів?

Якщо у вас є власний транспорт, відповідний для цих цілей – можете доставляти самостійно. Але в більшості випадків транспортуванням і завантаженням-розвантаженням ми займаємося самі.

Чи можу я написати назву своєї компанії на тенті?

Так, ми можемо брендувати тенти зовні за допомогою наклейок oracal. Детальніше див. у розділі «Брендування».

Чи надаєте ви біотуалети, кондиціонери, освітлення, музику і т.ін.?

Ми працюємо з широким колом підрядників, тому без проблем можемо організувати будь-яку подію «під ключ».

Чи можу я орендувати тент на 1 день?

Так, можете, але враховуйте також час, необхідний на монтаж і демонтаж конструкції. Для деяких тентів досить і години на установку, але є і такі, яким знадобиться повний монтажний день.

Чи можливий нічний монтаж / демонтаж?

Так, можливий, за спеціальним тарифом.

Що робити, якщо під час івенту щось трапиться з тентом?

Від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований, тому на період івенту представник нашої компанії завжди знаходиться десь поблизу. Якщо у вас виникнуть питання, пов’язані з користуванням тентом, ви можете з ним зв’язатися і оперативно викликати на майданчик.

Що робити, якщо тент під час івенту було забруднено?

Зв’яжіться з нами якнайшвидше. Деякі забруднення можна легко видалити, якщо зробити це швидко. Коли мова йде про звичайний знос і побутові забрудненні(пил, дощ і т.д.) – мийка тенту входить у вартість оренди. Вся відповідальність, її перехід і санкції детально описані в договорі, який ми з вами укладаємо на реалізацію вашого проекту.

У вас всі тенти білі, чи є кольорові?

Всі тенти, крім Зірок – тільки білого кольору. Каталог Зірок тут.

Якщо ви не знайшли відповіді на ваше питання - задайте його у формі зворотнього звязку:

    *Поля відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
    Skype Viber Telegram Зателефонувати