fbpx
Вендори
LOSBERGER DE BOER,
НІМЕЧЧИНА
LOSBERGER DE BOER, <br>НІМЕЧЧИНА

Світовий лідер з виробництва наметів, шатрів, павільйонів і тимчасових швидкомонтованих будівель зі 100-річною історією. В активі компанії – 8 заводів, 21 представництво по всьому світу і понад 1100 співробітників. Володіє патентами на кілька десятків винаходів, які полегшують і прискорюють монтаж, роблять конструкцію стабільнішою та безпечнішою. Саме Losberger De Boer належать такі популярні сьогодні тенти як Uniflex і Multiflex.

Переваги Losberger De Boer:

 1. Велике різноманіття форм тентових моделей і найбільша лінійка продуктів: для прийомів, кейтерингу, VIP-залів, спортивних заходів, виставок і т. д .;
 2. Запатентовані технології монтажу тентових конструкцій – максимальна зручність, висока швидкість монтажу і демонтажу наметів;
 3. Міцна система алюмінієвих профілів, яка дає можливість використовувати тентові конструкції без заміни до 15 і більше років;
 4. Витримує високі навантаження: підвісне обладнання, вітрові навантаження поривами до 25 м/с, снігові навантаження взимку;
 5. Модульність конструкцій: більшість тентів цієї марки складаються з секцій, кількість яких можна варіювати, виходячи з потреб замовника;
 6. Міжнародна сертифікація – Losberger De Boer має сертифікати якості ISO9001 і ISO14001 від міжнародного агентства TUV. Це дозволяє конструкціям Лосбергер брати участь в найпрестижніших світових урочистих заходах, світових EXPO, яхт-шоу, авіа- і автосалонах.

Компанія Альта Експо з перших днів свого існування є офіційним представником в Україні бренду Losberger de Boer і вже понад 10 років постачає українським замовникам якісні німецькі конструкції.

Подробнее
CREATIVE PRODUCTS,
ГОЛАНДІЯ
CREATIVE PRODUCTS, <br>ГОЛАНДІЯ

Сучасний виробник футуристичних наметів, особлива конструкція і дизайн яких роблять їх центральним елементом будь-якого заходу з WOW-ефектом.

 1. Потужна основа: конструкція з високоякісних алюмінієвих труб, міцних з’єднувачів з оцинкованої сталі та кабелів з нержавіючої сталі. Елементи корпусу виконані з високоміцних сплавів, використовуваних в авіапромисловості та суднобудуванні. Витримує великі додаткові навантаження (підвісне обладнання та декор, вага снігу взимку).
 2. Незвичайна тканина купола: пропускає сонячне світло, але затримує світло ламп і дозволяє створювати світлові інсталяції.
 3. Швидка збірка: пару годин достатньо для найбільших конструкцій. Економте на оренді локації і кількості монтажників!
 4. З’єднуються між собою: сполучні жолоби на блискавках компенсують різницю висот при використанні різних типів тентів. Можна вибудовувати конструкції будь-якої площі!
 5. Бічні стінки: пристібаються за лічені хвилини і надійно захищають від вітру та негоди.
 6. Стильні та яскраві, напівсферичні конструкції Creative Products прикрасять собою будь-який івент – від бізнес-подій до масштабних фестивалів.

Альта Експо співпрацює з голландським виробником вже більше трьох років, пропонуючи кілька найпопулярніших типів конструкцій, в тому числі – ексклюзивний Hexadome L площею 178 м2. Такого немає більше ні в кого в Україні!

Подробнее
PROTAN ELMARK,
НОРВЕГІЯ-ПОЛЬЩА
PROTAN ELMARK, <br>НОРВЕГІЯ-ПОЛЬЩА

Виробник тентових ангарів широкого призначення і тентових конструкцій за індивідуальними замовленнями. На ринку з 1939 року. Візитівка компанії – будівництво складів та промислових приміщень, спортивних і торговельних залів, а також будівництво ангарів тентового типу.

Основні переваги тентів Protan Elmark – доступні ціни, нижчі, ніж у інших європейських виробників, а також можливість виготовлення конструкцій за індивідуальними вимірами, зі складною геометрією та іншими індивідуальними особливостями.

 • Тенти створюються з використанням сучасного обладнання у відповідності зі стандартами системи менеджменту якості ISO 9001
 • У штаті компанії – команда дизайнерів для розробки індивідуальних конструкцій
 • Павільйони збираються з надійних матеріалів, які пройшли лабораторні тестування
 • Конструкції виготовляються під замовлення в гранично короткі терміни, що дозволяє оформляти запит одразу при виникненні потреби в тенті
 • Кожен об’єкт не тільки супроводжується необхідною технічною документацією, а й може бути доставлений в потрібну вам точку і змонтований фахівцями компанії
 • Конструкції та ПВХ-покриття для них можуть бути будь-якої довжини, що дозволяє створювати місткі павільйони для самих різних цілей.

Будучи представником Protan Elmark в Україні, компанія Альта Експо прийме вашу заявку на будівництво конструкції і забезпечить її виконання в найкоротші терміни.

Подробнее
Skype Viber Telegram Зателефонувати